| hellen001 a întrebat:

imi place de un baiat de ceva vreme, dar e cu 4 ani mai mare ca mine.
noi suntem prieteni,suntem in aceiasi gasca si ne vedem destul de des. Eu nu cred ca el are ceva interes fata de mine,dar mi-a spus ca sunt draguta si de treaba insa mica.
cum ii pot arata ca virsta nu conteza? sau cel putin sa-i atrag atentia?
cind vorbim pe net, nu vorbim mult si am o senzatia parca e plictisit.
ce pot face? ajutati-ma va rog frumos.
dau fundita!

4 răspunsuri:
| Blu3Smyle a răspuns:

Pai ai putea sa iei subiecte mai interesante cand vorbesti cu el... adica cei place lui si sa pari mai matura in fata lui chiar daca nu esti dar poate ca te vede doar ca pe un copil dragut dar nu renunta e mai frumos asa!

| anabella4 a răspuns:

Ciudata atitudinea lui... Daca il placi clar trebuie sa lupti. incearca sa-ti postezi statusuri pe facebook :" Varsta nu conteaza" sau ceva de genu sa poti sa-i arati ca tie nu`ti pasa. Si cel mai bine spune`i ca`l iubesti cand nu e intrat pe net. si apoi iesi si tu cand o sa vada o sa-i placa sunt sigura. Multa bafta:*! Funda?

| adinaaaa a răspuns:

Vorbeste cu el despre ce ii place lui cel mai mult. fate interesata de ceea ce spune el..intrai sub piele..si fate in acelasi timp si simpatica/draguta pentru el..adica sa nu creada ca esti disperata sau alte chestii..usor ca timpu le va rezolva pe toate