| ionutz1995 a întrebat:

Am nevoie urgent de un raspuns.
acum cateva zile m-am jucat cu prietena, ea fiind virgina. Mi-a venit lichidul preejaculator si m-am sters cu mana. dupa un timp am inceput sa ma joc cu vadinu ei. (m-am sters pe mana dupa ce m-am sters de acel lichid). poate ramane gravida?
VA ROG AJUTATI-MA!
VA MULTUMESC.

Răspuns Câştigător
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

La faze de genul asta se folosesc servetele umede antibacteriene! Desi mic, un risc tot exista! Sa mergi cu ea la medic, pentru orice eventualitate, nu sa o trimiti singura, ca impreuna v-ati jucat!

35 răspunsuri:
| unknownn a răspuns:

Sa ma joc si eu ca n-am cu cine crying

| Alissss a răspuns (pentru VineMiticaBossu):

laughing)))

| CrazyGirl a răspuns (pentru ionutz1995):

Uite nu trebuie sa te sperii atata timp cat te-ai sters pe mana iar lichidul nu a intrat in contact cu vaginul nu ai dc sa te sperii, dar daca ai ma facu si altceva poate saia pastila de adoua zi. sunt fata si am 18 ani stiu ce inseamna si am luat-o si eu pastila nu o doare dar o poate face ca sa va mai linistiti.STRESATULE

| ριтιкσтh a răspuns (pentru ionutz1995):

Nu ramane stai linistit:* si spun asta pentru ca odata ce au luat contact cu aerul spermatozoizii mor:*

| autoside a răspuns:

Tot raspunsurile pe care le cauti le gasesti pe www.sfaturi-mamici.ro este un site bazat pe sfaturi pentru viitoare mamici si mamici.Sucess