| anonim_4396 a întrebat:

Buna,
In urma cu 2 zile, colegul baiatului de care imi place mi-a spus :
"Ai vazut ca pana la urma esti cu x?" (colegul lui)
Eu nici macar nu stiam, insa am aflat ca baiatul de care imi place luni a vorbit toata ziua de mine si a spus tuturor ca e cu mine.
Am fost singura din clasa mea care am primit martisor de la el. ( baiatul este a 7a, eu a 6 a ).
Ieri am vorbit putin cu el cand a iesit (buna cf ) si ii straluceau ochii si radea intr-un fel.
Astazi, s-a uitat dimineata la mine, am intrat in scoala a trecut prin fata usii s-a uitat in ochii mei destul de serios iar dupa aceea toata ziua a stat intr-o parte a clasei in care eu nu-l vedeam. Cred ca s-a mutat intr-o alta banca. Toti colegii lui se uita la mine, ma intreaba cine e cu el de la mine din clasa si lucruri de genul!
Ce credeti? Ce ar fi mai bine sa fac?
Cred ca el ma place...

1 răspuns:
| Aηηy a răspuns:

Daca el te place si tu il placi, vorbeste cu el fata in fata. happy