| TheLocaKid a întrebat:

O sa incep direct: M.am mutat la alt liceu, am colegi noi si tot tacamul, dar. am o problema. Aproape toate fetele plac un baiat, l.am vazut si eu si mi se pare dragut.Ieri seara am avut petrecere de Halloween si m.am imbracat ceva extravagant. O colega a intrebat`o pe alta din 12 A, prietena ei care e in clasa cu baiatul ala daca ma place si el a zis ca da. laughing A doua zi, la ora de sport, profa a spus ca nu facem ora, dar daca, vrem putem urca sus sa vedem un fel de spectacol. (tot liceulse pregateste pentru. o inspectie, asa ca toti cantau, dansau si chestii). Acolo era si el (canta la chitara), cand a vazut ca intru cu colegele mele, a uitat toate notele. Dupa ce am iesit de acolo, o colega zice,, Nu mai stia sa cante pentru. ca eram eu acolo" laughing. Voiam si eu sa zic ca poate pentru ca eram si eu acolo, dar am lasat lucrurile asa. Ce credeti pe care place, ca eu nu mai inteleg. La Halloween a zis ca pe mine, acum la Pregatirile astea se tot uita la ea. laughing. Funda! scuze. de categrie.

Răspuns Câştigător
| floaredeprimavara a răspuns:

sunt si eu in acelasi situatie ca si tine. am venit la o scoala noua si exista in clasa tot un baiat pe care-l plac toate fetele, si acel baiat tot se tine dupa mine, parca m-ar placea. si sti ce fac? nu pre il bag in seama, ii zambesc cateodata daca ma intreaba ceva raspund pana nu face un pas asa mai 'important'!

| alyn01gr a răspuns (pentru floaredeprimavara):

Plzzzzzzzzzzzzzz da-mi funda!

2 răspunsuri:
| alyn01gr a răspuns:

Ma va place pe amandoua! sau se uita degeaba la aia!