| viper_8749 a întrebat:

Am o colega care-mi place foarte mult, am 15 ani si ea are 14, aveti niste sfaturi cum as putea sa o cuceresc?

5 răspunsuri:
| itarkan a răspuns:

Iti pot recomanda un site de pe care poti invata destul de multe in materie de dragoste/sex.
www.artaseductiei.com
Succes la invatat.

Răspuns utilizator avertizat
| vinty a răspuns:

Tu esti in situatia mea. Incearca sa tebagi cu ea in seama, dar nu fi mitocan si nesimtit, arata-i ca sti sa te porti frumos. Si poate se va indragostii /s-au isi va da seama ca te iubeste.

Răspuns utilizator avertizat
| tzupyy a răspuns:

Hawairoo... extraordinar raspunslaughing))u asa cuceresti fete pui la status niste prostii luate dupa netlaughing)))