| Raul5521 a întrebat:

Am o colega care se da la baietii din clasa dar cand mergem acasa impreuna si stam pe banca cu inca o colega, sta la mine in brate si chestii dinalea. Prietena ei cea mai buna tot intreaba de ce nu suntem impreunalaughing. Nustiu ce sa faclaughing.
FUNDA SI VOT LA CEL MAI BUN RASPUNS!happy

Răspuns Câştigător
| maniunika a răspuns:

Pai cum sa-ti zic... faptul ca sta la tine in brate inca nu inseamna nimic!
eu am imresia ca ea se comporta cu toti asa (in special cu baietii din clasa) Nustiu...dar parerea mea este ca nu ar trebui sa tragi mare atentie faptului ca o tii deseori in brate! Daca o sa mai fie ceva semne ca te place,atunci poti trece la o alta etapa (sa o inviti undeva),dar asa...
Adica, e alegerea ta! Poti sa incerci ci acum sa o inviti, dar nu cred ca o sa fie cu succes!
Bafta si curaj!

| Raul5521 explică (pentru maniunika):

Se comporta cu toti asa...da ii vorbeste pe la spatelaughing prietena ei cea mai buna ne tot intreaba de ce nu suntem impreuna...si ne zice ca ne potrivim, da chiar ne intelegem bine!happy

| maniunika a răspuns (pentru Raul5521):

Incearca si invit-o undeva...nu ai nimic de pierdut din asta!
In plus vei intelege si de ce se comporta asa cu tine. Poate ca intr-adevar te place, dar asteapta tu sa faci primul pas.
Faptul ca ii vorbeste pe la spate...majoritatea fetelor in anii de liceu asa se comporta! Poate ca chiar si pe tine te birfeste pe la spate, dar nu ar trebui sa te afecteze acest lucru!