| tflkj a întrebat:

Am o colega de clasa care mi-a dat impresia ca ma place. A venit la mine, m-a invitat sa stau cu ea in banca si am decis ca dupa ore sa mergem undeva amandoi. Ma duc eu cu ea intr-un loc frumos, stam cat stam de vorba si cand vreau sa o iau in brate, ma respinge. Nici nu stiu ce sa mai cred, mi s-a parut extrem de ciudat. Suntem colegi de multi ani si ne cunoastem destul de bine.

4 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

I s-a parut ca imbratisarea a venit prea repede,nu poti intra cu bocancii in intimitatea unei fete, trebuie sa fii mai intai acceptat.
Deci, fata e pudica si tu grabit.
Ia-o mai incet, cere-ti scuze si la urmatoarea intalnire, discuta cu ea despre apropierile fizice si parerea ei despre asta!
Si puneti-va de acord.

| neutrino a răspuns:

Din motive numai de ea stiute, a dorit sa-si bata joc de tine, si a reusit.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba nebunule, e prima data cand iesi cu ea undeva?

| BeatriceL90L a răspuns:

Poate o face intentionat sa vada cat de insistent esti, dar nu-mi a fi un lucru normal, dar mai sunt si astfel de fete, ori, s-a intimidat si ce sa faca, te-a respins...