| kapa2100 a întrebat:

Am o colega care se uita insistent la mine si ma ia in brate. oare ma place? Dati-mi niste raspunsuri va rog dau funda la cel mai bun raspuns.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din moment ce te ia in brate,sigur te place.Tu poti sa stii, sa simti, daca te place ca prieten sau ca iubit.Numai bine.

10 răspunsuri:
| oanard174 a răspuns:

Eu zic ca da, daca nu te-ar fi placut de ce te-ar fi luat in brate(nu vad de ce)adica eu nu l-as imbratisa pe unu de care nu-mi place.

| kapa2100 explică (pentru oanard174):

Ati multumesc pentru raspuns big grin

| oanard174 a răspuns (pentru kapa2100):

Cu placerehappy

| Alexandru0007 a răspuns:

Sigur te place.gesturile ei spun asta. poti sa o intrebi direct ce intentii are si asa o sa afli.nu e greu.sau fa si tu ce face ea si vezi cum reactioneaza.s-ar putea sa ii placa

| Bruunetzellu93 a răspuns:

Da si tu pe la ea, cati ani ai?

| AvEnGeR6532 a răspuns:

Pai ea te place dar cred ca ii este rusine sa iti spuna in fata si o ia pe alte cai :X te place mai! poate ca asteapta sa faci tu primul pasa asa ca nu sta pe ganduri du-te dupa fata! sunt fata si o inteleg FUNDA!?

| Paulin89 a răspuns:

Daca te place... cam mult spus. Are un anumit interes pentru tine. Intrebarea este insa daca si tu simti la fel? pentru ca asta asteapta din partea ta...un semn ceva. acum totul depinde de tine.

| CristinaTa a răspuns:

Sigur ca te place daca se uita insistent la tina si te ia in brate chiar nu-ti dai seama singur

| didiutza4you a răspuns:

Paii...si prieteni se pot lua in brate dar daca chiar vrei sa afli asta de ce nu o intrebi tu personal sau pui un prieten. Sper ca te-am ajutat Bafta!