| anonim_4396 a întrebat:

Hey. M-am indragostit de un tip.cand ma vede se uita insistent la mine imi zambeste dar niciodata mai mult. Oare el ma place sau e doar o vrajeala? fundita pentru cel mai raspuns

2 răspunsuri:
| AlinaaAli a răspuns:

Cred ca cel mai simplu ar fi sa il intrebi! sau sa ii dai de inteles c il placi si poate asa o sa reactioneze si el cumva!
intra e el pe mess si spune-i ca ti-a placut geaca lui de azi, ce frumos i zambit azi si de astea
apoi il intrebi dc iti zimbeste asa frumos si tot asawinking
altfel nu cred ca ai cum sa aflii!

| MyPassion a răspuns:

Pai, nu stiu incearca sa te apropii mai mult de el, sa comunicati mai mult, si cu siguranta vei afla tu acest raspuns!:*tongue