| Alin74 a întrebat:

Am o colega de clasa pe care o plac dar are iubit! Iubitul ei na venit la scoala cateva zile si fata se comporta cu mine ca si cum am fi fost impreuna...toti au crezut ca suntem impreuna si cand a venit iubitul ei la scoala a uitat de mine si se saruta si trandeturi din astea zilnic! Ceva pareri?

Răspuns Câştigător
| Azµre a răspuns:

Nimic, sunteți amici doar atât.

6 răspunsuri:
| Alexandru0007 a răspuns:

Ce inseamna ma.''ca si cum am fi impreuna''? poate e doar in capul tau asta.atata timp cat nu face cu tine ce face cu ala...nu sunteti de nicio culoare impreuna

| Raiiiisa a răspuns:

E clar daca si ea are cam aceeasi varstahappy
Fetita este cam usuratica, profita ca prietenul ei lipseste cateva zile ca sa-si poata face de cap cu tine.Normal ca daca a venit prietenusau la scoala tie nu-ti mai da nici o importanta, ii fata destepta si nu vrea sa se dea de gol.
Daca o sa fii cu ea, poate cand o sa fiti mai marisori putin, o sa lipsesti si tu cateva zile de la scoala si va sari repede in brate la altu.

| BiancaLog a răspuns:

În primul rând, bunăă. Poate s-a sărutat cu el doar așa..de fațadă! Ca să nu bănuiască nimic. Oricum, ar trebui să vorbiți.(tu cu ea)? Din moment ce se comporta așa cu tine, nu crezi că simte ceva aparte (pentru tine)? Eu cred că da! Încercarea moarte n-are! Nu lăsa gura celorlalți să te influențeze. Că uneori tocmai de-asta o fac! Sper că te-am ajutat, Alin. Fundițăă? puppy dog eyes

| SkaT3 a răspuns (pentru BiancaLog):

Ai grija sa nu te foloseasca, doar ca sa il faca gelos pe iubitul ei. Ce clasa esti?

| Alin74 explică (pentru SkaT3):

A 6-a...

| Ionutz_Hergheligiu_1990 a răspuns:

Esti inlocuitorul iubitului esti rezerva dar nu va fi niciodata interesata de tine atat timp cat e cu el! Uita de ea prietene cauta pe altcineva!