| Alin74 a întrebat:

Am o colega de clasa pe care o plac dar are iubit! Iubitul ei na venit la scoala cateva zile si fata se comporta cu mine ca si cum am fi fost impreuna...toti au crezut ca suntem impreuna si cand a venit iubitul ei la scoala a uitat de mine si se saruta si trandeturi din astea zilnic! Ceva pareri?

3 răspunsuri:
| Pufoshenia a răspuns:

Buna.Te palce si pe tine dar nu poate renunta la iubitul ei.Cand se va desparti de el sigur va veni la tine. Sper ca te-am ajutat.Pa,pa

| Ally98 a răspuns:

Parerea mea e ca fata se cam folosea de tine scuze de expresie eu te sfatuiesc sa incerci sa o uiti si sa incerci sa gasesti o fata care sa te merite si sa te iubeasca asa cum esti....ps sper ca te-am ajutat

| jockerass a răspuns:

Fara respectiva, cred ca isi imagina ca tu esti acel baiat ca sa isi aline dorul fata de el, cat timp nu era cu ea