| iulyan a întrebat:

Am o colega in clasa de care am inceput sa ma indragostesc.mentionez ca nu are prieten si nu prea arata ca ma place numa cand am fost sa lipesc ceva afise cu ea in timpul orei pe coridor, ea s-a intins sa puna hartia dar nu a ajuns asa am prins-o un pic de brau si atunci s-a oprit, s-a intors si a inceput sa zambeasca in timp ce ne uitam in ochi la celalalt.am vrut sa o sarut dar nu am mai apucat ca firarr cobora cineva pe scarilaughing si no.de atunci inainte sa se termine scoala tot stateam langa ea si vedeam ca nu o deranja ba din contra cand sa se puna un alt coleg o zis sa plece ca vin eu sa stau langa eathinking dar nu arata mai mult de atat. oare ma place sau numai ca sunt dragut. aa si am uitat sa zic ca ea stie ca numai sunt virgin happy. sa fie din cauza asta?

Răspuns Câştigător
| Libelle a răspuns:

Nu, stai linistitwinking probabil ca te place dar este timida. mai colaborati asa, treceti amandoi cu grija prin perioada asta initiala iar apoi daca atractia este reciproca treceti mai departe~happy

2 răspunsuri:
mariana
| mariana a răspuns:

Cred ca te place si este bine sa-i propui prietenia ta. Nu stiu ce varsta ai, dar cred ca esti destul de mic pentru a discuta despre posibilitatea ca fata, ce-ti este colega, sa-ti devina iubita. Nu cred ca o intereseaza viata ta sexuala si nu cred ca este bine sa abordezi aceasta problema. Puteti fi prieteni, sa va petreceti timpul impreuna, activand in domenii de interes comun. Puteti viziona spectacole impreuna, la film, la video, la activitati in aer liber, diferite sporturi de care este si ea interesata si vei vedea, cu timpul daca relatia voastra se poate transforma in iubire.
Vacanta placuta si multa sanatate.

Răspuns utilizator avertizat