| anonim_4396 a întrebat:

Am nevoie de ajutor. Mie imi place foarte mult de un baiat. Am observat cateva "semne" de la el fata de mine. Unii spun ca prin acele semne nu ma place iar eu si cu altii credem ca sar putea sa i placa de mine. Va voi enumera semnele... si as vrea sa-mi ziceti ce credeti, daca ma place sau nu.
1) A vrut sa-l iau in brate in schimbul unui obiect de al meu, pentru. a il recupera.
2) Se da la alte fete in fata mea.
3) Aveam un mesaj de la fostul meu iubit pe telefon. El mi l-a luat atunci si a citit mesajul. Imi punea intrebari gen: cine e, de unde e, cum arata, cati ani are etc. Apoi m-a intrebat daca inca il mai iubesc si i-am raspuns ca da. Apoi el a zis " A tat am vrut sa stiu", si a plecat cu tell-u meu.
4) Uneori cand trec pe langa el se impinge in mine si se preface ca nu ma vede >:".
5) S-a intamplat ca de cateva ori sa se puna langa mine daca stateam undeva.
6)Iarna asta... cand prietenii lui ma spalau doar el nu o facea.:X
7) Pe unde merg eu prin scoala mai vine si el.
8) Cand trec pe langa el se uita dupa mine sau cand trec pe langa el si o saruta pe iubitasa se opreste din sarutat si se uita la mine.
8) Azi, cand mergeam pe coridor eu veneam din fata si el din spate si m-am uitat la el dar el se uita in fata, nu la mine.
9) Eram afara cu o prietena. Si fix. Apare el in fata mea. Prietena mea se uita la el, el la mine si eu la copacii din jur: ))
10) Uneori cand ma vede isi lasa capul in jos sau ma ocoleste.sad
Ce credeti?
Imi ziceti si alte semne prin care as putea sti daca ma place? Plz.puppy dog eyes:*:X

4 răspunsuri:
| MeConstantine a răspuns:

Pana acum din ce ai povestit nu te place si tipul este cam si superficial. Sa stii ca nu sunt rautacios si imi cer scuze daca asta te ofenseaza. Un baiat superficial cauta prezenta fetelor si de ce nu sa fie cu cat mai multe.
Am fost genul, m-am schimbat. Ce mai ai sa stii este ca daca va merge sa fie cu tine o sa fie, doar de dragul de a fi si nu cu adevarat ca te place sau ca tine la tine. Ca sa fii cu un asemenea vbaiat trebuie doar sa-i spui ca vrei. Dar sincer nu se merita, doresti sa fii tu tipoa aia pe care o saruta si se opreste din sarutat ca trece alta pe langa? sau doresti un iubit care sa merite acel sarut? Depinde si cat de mult te apreciezi.

Răspuns utilizator avertizat