| Emil05 a întrebat:

Am o colega in clasa foarte simpatica si desteapta. Stie sa se comporte in societate, insa este cam timida. Pot spune ca sunt gelos uneori pe prietenul meu cel mai bun doar prin simplul fapt ca este bagat in seama mai mult decat ma baga pe mine. In curand vom avea banchetul. Fac dansuri cu ea. Si ne simtim foarte bine impreuna la dansuri, insa nu cred ca ma place. Ar trebui sa trec la actiune? Va rog frumos ajutati-ma! Funda.

5 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Daca stai si te intrebi,nu vei afla niciodata nimic. Apropie-te de ea mai mult,ai suficiente ocazii, si prinde momentul favorabil in care sa-i spui ca o placi.
Hai, apuca-te sa-ti faci planul.
Si bafta!

| MMihai a răspuns:

Tot timpul cămașa, este mai aproape decât haina. În locul tău nu scriam prostii ci,, treceam la acțiune,,. Îmbrăcată, în costumul Evei, îi va plăcea, să fie Mângâiată și Sărutată.

| alexutza003 a răspuns:

Poti incepe tu sa stai mai mult timp in jurul ei incerca sa vezi daca aveti subiecte in comun invit-o la un film ca amici si incet incet bate si tu cate un apropo

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Treci mai la actiune.Actiunea e buna pentru ca e primul drum spre starea de non-minte. Poti foarte bine sa sapi la harlet,sa dai cu sapa, sa plantezi copaci, orice te face sa te simti mai bine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Greece 12, daca-l musca raspunzi tu?