| ananas_5369 a întrebat:

Am o colega la scoala ne cunoastem de aproape 5 ani ne-am petrecut timpul impreuna eram cei mai buni prieteni si suntem.Eu o plac da cum aflu daca ma place avem multe lucruri in comun am in cercat metoda so privesc in ochi da nu ma pricep si pe 1 iunie avem un fel de petrecere cu dans si kesti din astea si ea ma ales pe mine si as vrea so scot in oras cum as putea? si unde ma vede imi zice buna si se uita frumoas credeti ca ma place am idiul eide mes o sa vem o petrecere de sfarsitul calsei a 6 a cu dans si din astea credeti ca ie locul potrivit si o s-o intreb poate so lega ceva intre noi suntem si colegi de banca ne intelegem foarte bine parinti la fel mama ei si tatal zice ne ca ne potrivim si asa si parinti

3 răspunsuri:
| Sweet111 a răspuns:

Cred ca ar fi ok!
sa va intilniti daca zici ca se comporta bune cu tine. de obicei aceste chestii pe care liai spus le fac fetele cind le place de un baiat.
Dar daca vrei sa afli mai preciz daca te place cred ca ar trebui sa vb cu cea mai buna prietena a ei sau cu o fata cu care se intelege bine si crede-ma chiar daca nu prea iti dezvalui ea sentimentele o colega sau o prietena sigur stie de cine ii place

P.S Cred ca ar trebui sa ii marturisesti tu ca o placi si daca ea va simti la fel iti va spunewinking
:X Succes:X
pa pa wave kiss

| Sweet111 a răspuns:

Sau te poti duce la ea si o intrebi daca ar vrea sa iesit la un suc ( pe banii tai bineinteles) si cat timp sunteti singuri poti incepe o discuti asa ca intre amici si pe masura ce timpul trece adica ma refer la discutie cu cat avansati mai mult iti poti da seama dupa cum iti raspunde si apoi o mai inviti in oras si poate reusesti sa ii spui ca iti place de ea si s-o intrebi daca ii place de tine... daca spune da aii noroc... daca spune nu o poti intreba ce nu ii place la tine si asa ai sansa sa te schimbi si poate o sa ii placa de tine.

| TeodoraCristina a răspuns:

Păi.invit-o simplu.O intrebi: Daca ai avea vreo provocare, ai iesi cu mine in oras? Daca da.ai face-o si in realitate? Si.vezi tu ca o sa-ti iasa sigur. Baftawinkingwinking