| ananas_5369 a întrebat:

Am o colega la scoala ne cunoastem de aproape 5 ani ne-am petrecut timpul impreuna eram cei mai buni prieteni si suntem.Eu o plac da cum aflu daca ma place avem multe lucruri in comun am in cercat metoda so privesc in ochi da nu ma pricep si pe 1 iunie avem un fel de petrecere cu dans si kesti din astea si ea ma ales pe mine si as vrea so scot in oras cum as putea? si unde ma vede imi zice buna si se uita frumoas credeti ca ma place am idiul eide mes o sa vem o petrecere de sfarsitul calsei a 6 a cu dans si din astea credeti ca ie locul potrivit si o s-o intreb poate so lega ceva intre noi suntem si colegi de banca ne intelegem foarte bine parinti la fel mama ei si tatal zice ne ca ne potrivim si asa si parintii mei.plzzzz dau funda va rog sa dati cel putin 5 raspunzuridaca puteti

3 răspunsuri:
| bunnylover537 a răspuns:

... Ce mai stai?! Spune-i odata ca o placi si vezi ce spune!

| AndyAndrei01 a răspuns:

Du-te la ea si spune-i ce simti cu adevarat!
nu se stie poate ca te place si ea

| Simplu_2399 a răspuns:

Vrei sa te impingem de la spate, sau sa o intrebam noi pentru tine... ce mai astepti? laughing