| sexyblondutza a întrebat:

Am auzit ca, daca un baiat mananca mult ananas, sperma lui capata un gust mai bun. Este adevarat?

Răspuns Câştigător
| puimik3 a răspuns:

Alimentele pe care le consumam influenteaza si gustul spermei. Astfel, rosiile si lactatele dau un gust sarat, ceapa si usturoiul o fac gretoasa, in timp ce patrunjelul si telina o indulcesc la propriu.
Poate credeai ca sunt povesti, dar sperma chiar contine zinc, acid citric, fructoza, proteine, sodiu, vitaminele C si B12.
Ce trebuie sa manance partenerul ca sa fie mai dulce: pe primul loc sunt fructele, in special pepenele, papaya, merele, citricele, ananasul si mango. Alte mancaruri de consumat sunt: graul etc. happy

15 răspunsuri:
| Heather2001 a răspuns:

Gust-o si spune-ne si noua cum a fostlaughing

| FlorinDiablo a răspuns:

Nu are legatura mai bine mancam niste portocale sunt mai racoritoare daca vrei incercam cu toate fructele, eu manac si tu gusti :*

| xALeXdXx a răspuns:

Mama cate perversitatii :o ma simt ca la mine acasa aici :X

| sexyblondutza explică (pentru xALeXdXx):

E loc si pentru mine la tine acasa?

| doc69 a răspuns:

Dec at sa intrebi mai bine experimentezi.una peste alta de regula aromele alimentelor se simt in umori

| MaTrIx8378 a răspuns:

Pai hai sa vedem draga julia, cumpar eu ananas, mananc cat pot laughing, si dupa incercam, si imi zici cum a fost gustu?

| sexyblondutza explică (pentru MaTrIx8378):

Gusti cu mine?

| sexyblondutza explică (pentru MaTrIx8378):

Gusti cu mine?

| MaTrIx8378 a răspuns (pentru sexyblondutza):

Tu cred ca esti experta in "gustare " dupa ce mi-ai pus intrebarea asta smug> esti pervesa mica n-am ce zice, eu privesc ce vei gusta tuhee hee

| sexyblondutza explică (pentru MaTrIx8378):

Gust eu, daca gusti si tu. doar asa ajungem la o invoiala.

| sexyblondutza explică (pentru MaTrIx8378):

Perversa mica? mica e scula ta.

| MaTrIx8378 a răspuns (pentru sexyblondutza):

Nu fa pe proasta cu mine, ca nu-ti merge, parasuto :-s

| Salut123 a răspuns:

rolling on the floorn-are nici o legatura.da ar fi ceva daca ar mergelaughing

| sexyblondutza explică (pentru Salut123):

Ai incercat? As vrea sa fac acest experiment. Unde stai?

| Thauzz a răspuns (pentru sexyblondutza):

In iași, dar pot veni oriundewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este tot atat de adevarat cu afirmatia ca daca tu mananci mult zahar, vei avea senzatia ca are gust de gem sau dulceata de ananas.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

straight face wtf? de ce ai vrea sa vezi ce gust are?straight face sa stii ca daca mananca multe fructe, are gust de compotwinking

Răspuns utilizator avertizat
| jupiterestru a răspuns:

Pai poti sa i pui un pic de zahar si o indulcesti cat vrei tu, nebuno

| AlinaaAli a răspuns (pentru jupiterestru):

rolling on the floor:laughinglaughing permite-mi sa rad!
asta a fost chiar duralaughinglaughing

| Xconsult a răspuns:

E cum ai zice daca ai bea suc verde, urina ar avea aceiasi culoare raspunsul este nu happy

| Petrut_Balcu_1991 a răspuns:

Iti dai seama daca mananca chilli?laughing

| Popa_Andrei_1992 a răspuns:

Faza cu ananasul este adevarata intr-o anumita masura. Ca sperma barbatului sa capete un gust mai dulce este sugerat ca el sa manance cu minim 24 de ore inainte de sexul oral multe fructe combinate, lamaie(acru) Portocala(dulce) Gref(amarui).
Sa nu manance niciodata ou, ceapa, usturoi si alte mancaruri bogate in grasimi.(Suna ciudat dar asa este)
Funda?

| ghiuryyy a răspuns:

Nu cred ca are vreo legatura. dar am putea incerca. cati ani ai?