| Miihaa a întrebat:

Ce gust are sperma? Am inteles ca difera de la baiat la baiat

10 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Depinde poate are gust de ciocolata, capsuni, banane, frisca, peste, legume

| Wihox a răspuns:

E alcalina. Sperma poate sa aiba gust dulce in cazul in care barbatul mananca inainte anumite alimente cum ar fi ananasul si ceva fructe exotice pe care nu le mai stiu. In rest nu ar trebui sa aiba gust.

In caz ca vrei sa ai ceva actiune cu prietenul tau si ai placerea asta de a incerca sa gusti poti sa ii dai prietenului tau cu 30 de minute inainte sa manance un compot de ananas. Va avea mai multa energie si sperma lui va fi dulce.

Cred ca am dat un raspuns prea detaliat pentru ce ai vrut tu. big grin

| RAY a răspuns:

Banuiesc ca are gust a ceea ce manci

| corbulalbrosu a răspuns:

Sperma are in mod normal un gust sarat deoarece contine multe substante organice preluate din hrana absorbita de organism, cum ar fi saruri si acizi organici, ce dau spermei un gust mai mult sau mai putin sarat. Restul aprecierilor pot fi considerate ca fiind simple fabulatii gresite care nu au nimic in comun cu realitatea.

| mihai69 a răspuns:

Nu pot spune decât că majoritatea celor care au gustat-o spun că nu ar mai repeta experiența.

| DonaldTrump a răspuns:

Frisca, vanilie, capsuni, gust de banana.

| AnoNymOuSS11 a răspuns:

laughing))) da curioasa esti mor =]]

| anonim11xx a răspuns:

Cati ani ai? inca n-ai aflat ce gust are... laughing))

| Anistoroaia_Ionut_1996 a răspuns:

De ce? Vrei sa stii sau te interseaza? Incearca si vei sti si tu ce gust are.

| Anistoroaia_Ionut_1996 a răspuns:

Un gust sarat, tu trebuie sa stii daca ai gustat