| daniel_6640 a întrebat:

Am o fata dar nu stiu cum sa o itreb daca ma place dar indoeauna se uita la mine la sport la hambal, fotbal, la vuca.

Multiumim

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Te-au ajutat mult raspunsurile de pana acum, vad!
Te sfatuiesc sa o intrebi, nu astepta sa ti-o sufle altul.Intra frumos in vorba cu ea,despre scoala,despre filme,muzica,glumeste si fa-o sa rada,nu fii exagerat insa si nici timid.
Intreab-o tu,nu trimite prieteni sau prietene,o poti pune intr-o situatie jenenta. Daca o intrebi tu, nici nu afla nimeni, nici ea nu se va simti incurcata in fata altcuiva!
Mult noroc!

2 răspunsuri:
| MMihai a răspuns:

Dacă tot o ai ( în proprietate / vezi sclavagism ), chiar ce mai contează daca te place sau nu, că sclavele oricum, execută poruncile, stăpânilor lor!

Răspuns utilizator avertizat