| SnYcK3rS a întrebat:

Am o gantera reglabila de 8kg si as vrea un program pentru piept, biceps, abdomene, sau sa'mi da'ti programe de antrenament cu gantere care stiti ca dau rezultate...Am 16 ani, 59 kg, 1, 68 inaltime big grin(sunt baiat)

FUNDA big grin

PS:o sa alerg, fac abdomene si flotari big grin

4 răspunsuri:
| yasser25 a răspuns:

Luni, ti-o legi de gat si te arunci in lac, marti la fel si tot asa pana...iti dezvolti intreaga musculatura cerebrala! Cauta frate pe net ca de asta ai net...sau nu te duce capul?

| IgnoreMe a răspuns:

Tinand cont la ce categorie ai pus intrebarea, ma gandesc ca ai un penis crescut pe piept.

| 13 a răspuns:

Luni piep si triceps marti spate triceps miercuri pauza joi abdomene cu gantera pe piept vineri flotari cu mainile la nivelul umerilor si dupa aceea cu mainile in treptu piptului cu palmele una langa alta ca in mijloc sa se formeze un romb... daca esti mai plinut mancare fara grasimi FUGA nu alergare... alergarea se face pe 100 de metrii pentru incalzire dupa ce faci incalzirea statica.adica iti intinzi picioarele si alea alea. seara manananci o salata bogata,adica: rosii,ardei,castraveti,morcovi, si eventual un ou fiert, dar numai albusul. Dimineata poti incepe ziua cu un ou crud. Unii spun ca poti sa iei nu stiu ce boala dar eu beau cate 3 oua crude pe saptamana de vreo 3 ani incoace si nu am nimic, ba din potriva. nu am mai racit de vreo 2 ani si nu am nevoie nici de proteiene ca sa fac masa musculara laptele degresat si albusul de ou sunt bogate in proteine, oricum daca ai intrebari da-mi un mesaj si vorbim mai amanuntithappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă tot cauţi şi nu te apuci serios de treabă degeaba...