| Marin_Mihai_1999_HdDK a întrebat:

Am o întrebare: Acum doua ore am facut sex cu prietena mea cu prezervativ da a fost întepat si mam terminat in ia iar dupa a facut pipi si i-a iesit tot iar azi i-s-a terminat si ciclu poate sa ramana gravida VA rog ajutati-ma

3 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Probabilitatea de a ramane insarcinata in urma unui sex care a fost intretinut in ultima zi de menstruatie probabil ca in a 4-a sau a 5-a zi, este foarte mica de cel mult 4-5%, chiar si daca sexul a fost neprotejat si sperma a fost ejaculata in vagin. Deoarece probabilitatea formarii unei sarcini este cel putin teoretic infima se poate aprecia ca in cazul prezentat formarea sarcinii devine complet imposibila. Multa danatate!

| Emilian65 a răspuns:

Nu.

| Alexandra1120 a răspuns:

Imposibil