| NormalMan a întrebat:

Am 15 ani si azi am facut-o cu prietena mea. Ea are ciclu, iar eu doar am bagat putin penisul in ea neprotejat si nu am simtit nimic ca mi-a iesit din el. e vreo posibilitate sa ramana gravida?

7 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Da, sunt sanse,

| ﭿTroubledSoul a răspuns:

Fetele pot ramane insarcinate, doar daca sunt la ovulatie si ejaculezi in vaginul ei. Dar daca e la ciclu, riscul e de 0 %.

| corbulalbrosu a răspuns:

DA. Exista posibilitatea ca prietena ta sa ramana gravida. Conform datelor prezentate se poate da doar acest raspuns.In momentul in care vei specifica data ultimei si viitoarei menstruatii, data producerii jocului de-a sexul vei primi un raspuns barat pe ceva concret. Deocamdata in forma prezentata, ceri raspuns la o ghicitoare.

| neutrino a răspuns:

Da, pentru ca cel mic este mai istet decat crezi tu. Cei drept, riscul este minim.

| Emilian65 a răspuns:

Nu ti-a spus nimeni ca in timpul menstruatiei nu se face sex? De ce? Pentru ca, in primul rand este neigienic, acum se pot transmite cel mai repede bolile sexuale si poate aparea o sarcina nedorita.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu poate fi nimic!
Dacă nu ai simțit acele furnicături în tine până la tălpi înseamnă că nu ai terminat în ea și înseamnă că totul e OK! dar altă dată fii atent si protejați-vă!

| KMaddieK a răspuns:

Nu.