| Moarcas_Cosmin-Ionut_1995 a întrebat:

Am o intrebare adresata fetelor adoloscente. Ce va atrag mai mult? baietii care sunt frumosi la fata insa cu burta(pe scurt fara muschi) sau baietii care nu sunt asa frumosi la fata insa au un corp bine facut (cu partatele ) ☺

6 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

De cand stiu fetele ce anume le atrage? atractia fizica e involuntara, nu noi decidem de cine sa ne placa nici nu stim de cine ne place, cand ne maturizam pe la 25 in sus cam stim ce tipar avem dar nici ala nu e sigur,primul lucru la care ne uitam sunt ochii,forma fetei, danura indiferent de sex, bratele musculoase, fara burtica e un bonus dar si asta conteaza, dar degeaba ai tu brate mari daca aspectul fetei e una urata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu ma uit mai intai la ochii unui baiat, apoi la buze, la par..deci la fata. Apoi merg mai departe.
Pe scurt, pe mine ma atrage privirea sa.

| Leila1637 a răspuns:

Eu ptrefer si frumos la față si la corp

| Geaninnnnnnaaa a răspuns:

Sincer nu contează fizicul contează caracterul, dacă e și frumos este mai bine, și da mie îmi plac băieți frumoși la față!