| anonim_4396 a întrebat:

Am o intrebare, am o prietena care o plac din clasa a 3-a (acum sunt a 7-a), cu sa ii zic.ca o plac intr-un mod mai indirect?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Astfel de lucruri se spun intr-un mod cat mai explicit pentru a nu crea dubii si a nu lasa loc pentru interpretari si daca se poate in mod direct, fata in fata. In cazul in care timiditatea este mai puternica decat vointa, dorinta, tupeul sau curajul, atunci te poti folosi de o scrisorica, de un SMS, sau o declaratie in care sa-i prezinti sentimentele tale fata de ea, pe care sa i-o trimiti/adresezi prin orice miijloc de comunicare sau socializare. Succes!