| Dyana212 a întrebat:

Hey Fetelor am o intrebare pentru voi : sunt in clasa a5a si plac un baiat dar lui ii place de alta fata din cls a4a si nu stiu ce sa fac. iar cred ca cea mai buna prietena il place si nu stiu ce sa fac! cine imi da si mie un sfat? oare sa incetez sa-l mai plac? mai are vreun rost? Funda +Vot pentru cine ma ajuta plzzzzz! papa wave

Răspuns Câştigător
| IrinaIvashkov a răspuns:

Buna

Pai in ziua de azi baietii nu mai apreciaza fetele frumoase si simple, de mici apreciaza fetele dezvoltate ca sa aiba la ce sa se uite.Dar cum a spus MissOnisca Speranta moare ultima! Deci nu inceta sa speri oricum o va place temporar, apoi daca te faci adorabila, draguta, cu un comportament matur o sa te placawinking

Dar e alegerea baiatului daca nu te place nu mai insista dar nu inceta sa speri totusi

Succes!

5 răspunsuri:
| Emazio a răspuns:

Eu cred ca n-ar mai trebui sal placi, dar nu cred ca vei putea asta, stiu ca scrie fete laughing dar imi place sa ajut unde stiu

| Didi908 a răspuns:

Pai in primul rand chair cred ca o place pe cealalta...dar stii cum se spune speranta moare ultima;avand in vedere acest lucru tu inca poti sa speri pentru ca poate reusesti sa il faci sa te placa.Da'te si uh la el.intra in vorba cu el sa vezi cum reactioneaza si daca ti se pare ca merita mai incearca...sincer sper ca te'am ajutat bafta

| gabisteaua74 a răspuns:

Sunt baiat in a 6 a raspunsul este : fai ochi dulci si daca te observa nu te opri dar daca nu nu ai sanse

| kamitza a răspuns:

Eu zk s te dai si u la el s il faci s se uite dupa tine.

| Dyana212 explică:

Aveti dreptate fetelor Speranta moare ultima mersi muult