| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU.Plac un baiat care a dat de inteles ca si el ma place(indirect). Atunci o "prietena" de a mea i-a spus ca il plac foarte foarte mult (in realitate am doar niste sentimente) iar de atunci el ma ignora complet insa vorbeste foarte mult cu prietenele mele cand sunt de fata.Deci ma place sau nu?

Răspuns Câştigător
| RainmakerX a răspuns:

Buna! Depinde...
Sunt 2 variante:
1.Nu este sigur si vrea sa-si ascunda sentimentele pana cand se decide.
2.Nu te place deloc si nu vrea sa te mai vada (scuze).Nu mai vrea sa aiba tangente cu tine.
Se pare ca baiatul vorbeste cu multe fete. Eu unul sunt inclinat spre variante 2. Scuze, dar el nu pare genul acela timid.
Iti doresc o zi placuta in continuare!

-Blytz-

1 răspuns:
| Cristinaaa57 a răspuns:

Am avut o situatie asimilara cu a tahappy, ori e timid...ori te prosteste, mai bine lasa-l pe el sa te caute, daca el stie deja ca-l placi