| anonim_4396 a întrebat:

Am o intrebare, ca barbat cand faci sex, elimini anumite secretii in timpul partidei? Adica am avut prezervativ, nici nu am ejaculat in el, dar dupa ce l-am scos, aveam penisul imbibat de ceva vascos

5 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Este lichidul pre-ejaculator.

| K0sti a răspuns:

Parca sunteti traiti in padure fratilor...

| anonim_4396 explică (pentru K0sti):

Am fuutut caineste

| Emilian65 a răspuns:

Acel lichid de care vorbesti este lichidul preejaculator.

| Bailor a răspuns:

Se numeste lichidul pre-ejaculativ, acela este eliminat daca ai un orgasm puternic, si poate contine si secretii de sperma deci poate lasa o femeie gravida, stiu ca purtai prezevativ am zis doar asa sa stii. happy