| anoni026575787 a întrebat:

Am o intrebare cine poate sa ma ajute... am 15 ani as am facut prima data sex, si la virful penisului din partea de desupt a aparut o umflatura rosie, cine poate ajutati-ma ce sa fac si cei asta? plzz

5 răspunsuri:
| epurasu a răspuns:

Ai facut cu prezervativ? daca da nu este nimic grav, daca nu consulta un medic urolog

| Daniel7799 a răspuns:

Daca ti s-a rupt ata, inseamna ca te-ai dezvirginat. Singurul lucru grav aici e ca e devreme pentru tine. Nu-ti face probleme.winking

| iuliamihaicorencova a răspuns:

Dar daca se rupe ata asta-i rau sau bine

Răspuns utilizator avertizat
| CinevaCurios24 a răspuns (pentru remus1007):

Poate ii e rusine de doctor, lipeste-o cu scoci.