| anonim_4396 a întrebat:

Am o intrebare, daca fac baie in cada cu iubitul meu exista vreun risc de sarcina?

9 răspunsuri:
| ZyReXe a răspuns:

Nu

| Azµre a răspuns:

Aolo Manuelllaaa

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca nu exista contact sexual, nici de cum :-)

| Bizzle a răspuns:

Nu nu exista fiindca daca e sa ramai insarcinata trebuie sa ejaculeze la tine in vagin ceea ce nu e cazul in situatia astawinking! Baie placuta laughing

| xanderblackx a răspuns:

Nu, nu exista nici-un risc de sarcina, atata vreme cat nu EJACULEAZA DIRECT IN TINE... geee. numai bine

| AndreiPiticu99 a răspuns:

Ce prostie, o sa ai un copil jumate din apa jumate uman. ce intrebare

| boghyy a răspuns:

Ahaha nu daca nu faceti nimic

| ElNinioo a răspuns:

Daca ejaculeaza in apa fara sa dea semnal, da.

| xanderblackx a răspuns (pentru ElNinioo):

Serios? de cand spermatozoizii si-au luat gps sa se duca exact unde trebuie? iar mai apoi, de cand "supravietuiesc" spermatozoizii in intr-un mediu in care exista chimicale casnice? da interesanta abordarea. numai bine