| heluvme a întrebat:

Am o intrebare
De ce cand un baiat isi incepe viata sexuala tatal lui e fericit sau se bucura

6 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Te-ai uitat la prea multe filme.

| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Pentru ca in acel moment a devenit barbat

| Violleta2022 a răspuns:

Intrebarea asta nu are nici un sens logic!
De ce s-ar bucura un tata ca baiatul lui si-a inceput viata sexuala?
Ca nu-l excita nimic pe tata si nici nu-l satisface.

| Werrich a răspuns:

Se bucura decat daca fata arata bine si i-o da si lui cateva ture, macar zilnic daca nu in fiecare zi.

| Dintrebare a răspuns:

Pentru unii barbati, faptul ca fac sex este o dovada de masculinitate si putere. E o chestie care se trage din niste instincte psihice rudimentare. Tatal e mandru ca fiul este capabil sa fie "un barbat adevarat".

| LastBlackNight a răspuns:

Eh,e mandru