| CuriosEL a întrebat:

Salut sunt baiat si am 13 ani daca mi-as incepe viata sexuala de acum ce s-ar intampla?

Răspuns Câştigător
| Allrc24 a răspuns:

Sa nu faci prostia asta.corpul tau incca nu este pregatit dde asa ceva... iti poti pierde virginitatea aiurea cu o pers nepotrivita exista riscul e boli cu trans sexuala de sarcini nedorite si nu in ultimul rand e un pacat grav.nu stiu daca esti credincios dar asa este s stii este considerat un pacat grav. sper ca team lamurit.

5 răspunsuri:
| albrosie a răspuns:

Nimica special sexul este mai mult o placere dar si alceva care e complet plictisitor

| RedBull_3599 a răspuns:

Pe romaneste : foloseste ''balonasu'' rolling on the floor)))))

| andreigroza19 a răspuns:

Absolut nimic. conteaza si cati hormoni au produs corpul tau(adica daca nu ai hormonii dezvoltati nu ai sanse sa o lasi pe aia gravidabig grin). adikA daca ai sa zicem deja par pe fata nu e nicio prbbig grin...eu mi-am inceput viata sexuala la 14 anibig grin