| Codextar a întrebat:

Heii... TPU Am si eu o intrebare de la ce varsta se incepe viata sexuala?

Răspuns Câştigător
| Rockerul23 a răspuns:

Cand te simti pregatit, dar ai grija sa o faci cu persoana potrivita, pe care o iubesti.

16 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

18 ani.

| Picasso a răspuns:

Dupa ce incepi sa te uiti la cartoon network!

| mona a răspuns:

Fiecare si-o incepe cand crede de cuviinta

| PαtнwαуTσBℓιѕѕ a răspuns:

Dupa casatorie.
Fiindcă plata păcatului este moartea,
Romani 6:23

http://www.gotquestions.org/sex-before-marriage.html

| Love4Music a răspuns:

Cand vrei tu, nu este o medie de varsta.

Răspuns utilizator avertizat
| Estera123 a răspuns:

Nu exista o varsta anume. Incepi viata sexuala atunci cand te simti pregatit si vrei lucrul asta. Se mai spune ca cel mai bine este sa incep dupa 17-18 ani cand esti destul de dezvoltat, dar fiecare incepe cand vrea.

| Maddiex3 a răspuns:

Cand te simti pregatit. Anyway, cam de la 17 jumate este bine.

| Stephh a răspuns:

Normal că e o medie de vârstă.waiting..Ar fii indicat peste 18 ani.

| Irinami21 a răspuns:

Hm..depinde de cand esti tu pregatit.happy din partea mea poti incepe si acum happy

| Disstrict a răspuns:

Ii doar de locul potrivit la momentul potrivit cu persoana potrivita si sa te simti pregatit fizic cat si psihic happy dar nu la o varsta chiar frageda nu ar fi prea indicat

| Vάℓєяἷล a răspuns:

De la 18big grin
dac vrei mai devreme începe-o(rofl)

| Anonymous95 a răspuns:

17-18 e cel mai potrivit happy trebuie sa simti si tu daca esti gata sau nu sa iti incepi viata sexuala.

| rtvskyline a răspuns:

Nu te da dupa o curva, asta e ceva ce trebuie sa ramana o amintire frumoasa

| Eusiatat01 a răspuns:

In ziua de azi si de la 9 ani, dar in medie 17-18 ani. Dar fiecare si-o incepe cand vrea, si cand urla hormonii in el.

| UbesKcerealele a răspuns:

Legal poti sa faci sex de la 15 ani