| BeautifulAngelOana a întrebat:

Am o intrebare pentru baieti!
Cunosc mai multe fete care pentru a fi impreuna cu un baiat si pentru a nu isi incepe viata sexuala, isi fac poze mai HOT! Intelegeti voi ce zic.

Ce parere aveti despre ele?

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Daca nu vor sex de ce isi fac poze hot? prostia e in floare si toamna in Romania ce sa spun

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Ba nu mai da raspunsuri ca nu ai raspunsuri nici macar pentru tine.

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

laughing intrebare capcana

| Cristiann25 a răspuns:

E aiurea! Asta e o joaca de copii.Ori faci ceva serios ori o lasi balta.Cu pozele alea "hot" mai rau il exciti pe baiat!

| WildDream a răspuns:

Cred ca ele doar zic ca nu vor da adevarul e ca le mananca rau, altfel de ce si-ar face astfel de poze...
Sau sunt atat de naive incat sa creada ca doar niste poze pot sa le potoleasca poftele la baieti, cand ele mai tare ii provoaca.