| oOoSkumpyk a întrebat:

Am o intrebare laughing...deci eu eram indragostita rau de tot de un baiat straight face si lui nu i placea de mine si era cam rau k minesad el era prieten cu o prietena buna de-a mea (nu iubit) si am vazut ca el tot nu ma baga in seama si m-am gandit sa il uit, da nu puteam sa mi-l scot din minte sadsadsad eu inca il iubeam dar le-am zis la prieteni ca nu il mai iubesc. Dupa un timp lui i placea de mine... m-a intrebat daca vreau sa fiu cu el si am zis ca nu(am fost ff.proasta )hee hee si i-a tot placut de mine asa, timp de 2 luni si dupa s-a indragostit de o blondatongue si nu stiu ce sa fac ca sa m-a placa din nou straight face Fundawinking :*:*:*

Răspuns Câştigător
| kagome17 a răspuns:

Parerea mea este ca daca te iubea cu adevarat lupta ca sa fie cu tine.
stiu si eu cum e sa nu poti uita pe cineva, dar incearca si u sa gasesti pe altcineva, sati oferi iubirea alcuiva care sa te pretuiasca. sper ca ti-am fost de ajutor

11 răspunsuri:
| Barblaster a răspuns:

Fa ce a zis SMarius si dupa nu uita sa le spui prietenilor ca nu-l mai iubesti. iarlaughing

| SMarius a răspuns:

laughing) uita-l din nou

| oOoSkumpyk explică (pentru SMarius):

laughing)) ai vrea tu

| 夢想家兩次 a răspuns (pentru oOoSkumpyk):

Stiu dar trebuie a-l uiti

| BEmanuel87 a răspuns:

Apuca-te de gramatica. Sigur o sa iesi mai castigata...

| oOoSkumpyk explică (pentru BEmanuel87):

rolling eyes haide ca n-am chef de raspunsuri din astea, ori raspunzi la intrebare, ori pa.

| BEmanuel87 a răspuns (pentru oOoSkumpyk):

Normal ca nu ai chef de raspunsuri de-astea. Nici un agramat nu are chef de ele. Asta si era ideea, sa nu te simti confortabil.

| oOoSkumpyk explică (pentru BEmanuel87):

Pawinking

| oOoSkumpyk explică (pentru BEmanuel87):

Si sa stii agramat esti tuwinking

| melissadulcika a răspuns:

Nu ai cum sa faci pe cineva sa te placa daca nu te place stiu si eu asta si esti constienta si tu chiar daca nu vrei sa o recunosti