| Loka a întrebat:

Am o intrebare! E 99% pentru fete si 1% pentru baieti:. Fetelor ce ati simtit cand ati facet`o prima oara? Si cum? Fara prezervativ sau cu. Fara cum a fost? Dar cu el? Si ce ati simtit. Dar voi baietii ce ati simtit? Si unde a fost locul in care ati facut`o:*. Thx

Răspuns Câştigător
| Prici a răspuns:

Uhh my babe. uh uhh my babe
Slow sloww down
Wait for another round’

Uhh my babe. uh uhh my babe
Slow sloww down
Do-do-do-do-down laughingrolling on the floor
Cam asta se simte
Cu prezervatin "aluneca" mai usor si este mai sigur
Fara prezervativ este mai...laughing si oricum "doare" unpic cand iti pierzi virginitatea.big grin
Funda?big grin

2 răspunsuri:
| anonymus a răspuns:

Cred ca ai vrut sa zici 1 % pentru gay

| Baddboy a răspuns:

Ce am simtit? ca mai vreaulove struck, locul unde? intr un pat:p