| anonim_4396 a întrebat:

Cum a fost prima data cand ati facut sex? aici ma refer si la fete si la baieti..baieti? in cat timp ati ejaculat? cum v-ati simtit? fetelor : cum v-ati simtit, si alte chestii >:

Răspuns Câştigător
| Alcyon a răspuns:

Nu inteleg ce-i cu basmele astea despre prima noapte de sex. E naspa si pentru unii si pentru altii. Ca baiat ejaculezi in doua secunde sau ai prea mari emotii ca sa nimeresti gaura, iar ca fata, te doare ca naiba. Pot sa-ti spun ca abia dupa cateva luni ajungi sa savurezi actul sexual si s-o faci pe bune. Pana atunci, mai mult te joci. Placerea vine cu experienta.

5 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Sa stii ca lumea face si dragoste si e infinit mai grozava decat sexul.
Aceasta "prima oara" e foarte importanta pentru comportamentul sexual al fiecaruia,il predispune spre un comportament sexual sanatos sau nu.
Drept pentru care,ar fi bine sa cauti sa faci acest pas cand te indeamna sentimentele,nu curiozitatea.
Si vei avea amintiri foarte bune, asa cum, de exemplu, am si eu, legat de acest moment!
happy

| xxxname a răspuns:

Hmm..sunt absolut de acord cu Alcyon, pentru ca asa e prima data la toti, ca la inceput, sau ca practicant, pina ce ai o experienta. happy

| lex79 a răspuns:

Fiecare traiete aceste momente subiectiv, deci diferit. povestile ar fi toate diferite si in acelasi timp toate la fel.
pentru baieti probabil actul a durat putin, iar pentru majoritatea fetelor probabil dureros (si pentru o mica, mica parte, orgasmic).

| Alexuta333 a răspuns:

A fost foarte frumooooos

| SkepT a răspuns:

Bine, a fost bine.