| matt a întrebat:

Am o intrebare
imi place de o fata ea pare sa ii placa de mine se da la mine radem glumim facem poze avem multe in comun etc.
cum sa aflu daca chiar ma place si daca nu ma place cum sa o fac sa ma placa
fara sa ma dau eu la ea?

Răspuns Câştigător
| kidu_6779 a răspuns:

Saluttongue
Ei bine...trec printr-o situatie aproximativ la fel.Ideea e ca eu spre exemplu [sunt fata]...nu am curajul sa ii spun nimic.
Daca el nu face un pas, probabil vom ramane prieteni.
Daca iti place de ea, lupta! Spune-i ce simti!
Chiar daca nu simte acelasi lucru, macar vei fi cu sufletul impacat ca ai spus adevarul.
Tinand cont ca aveti atatea lucruri in comun, va intelege.[chiar daca e reciproc sau nu]
Fetele nu prea arata ceea ce simt, multe asteapta ca baiatul sa faca primul pas...[suna "demodat" dar asa e in majoritatea cazurilortongue ]
Apropie-te de ea cat de mult poti si spune-i cat mai repede ce simti.happy

3 răspunsuri:
| matt explică:

18 jumate

| alexa_3497 a răspuns:

Buna pai daca tie iti place ea e simplu pune-o la incercare zi ca o fata vrea sa fie cu tine da nu sti ce sa faci si daca ei i place de tine poti sa iti dai seama daca no sa i convina sau daca o sa te intrebe cine e si asa inseamna ca si ea te place.bye

| hop3 a răspuns:

Cati ani ai?