| anonim_4396 a întrebat:

O intrebare: Credeti ca ma place?
Intotdeauna vorbesc cu el pe mess, glumim radem de alte persoane impreuna si multe altele.Sincer pana acum il consideram doar un amic dar acum nu mai e chiar asa happy Ce credti?

2 răspunsuri:
| k1fighter a răspuns:

Cu siguranta ca te place! Un baiat nu ar sta sa rada cu o fata daca nu o place oarecum, sa fim seriosi.Ii face placere sa discute cu tine, sa radeti, gaseste in tine o prietena buna dar cred eu si o eventuala iubita.Incearca sa ii dai de inteles ca vrei, ca sa faca el primul pas si sa formati un cuplu. Daca el e mai timid, fa tu primul pas.Succes

| snoppy a răspuns:

Se prea poate!