| anonim_4396 a întrebat:

La petting, daca un baiat este excitat >= erectie. Bun, acum intrebarea: poate erectia sa dispara fara ca el sa ejaculeze? Se 'aseaza la loc' doar daca sta si se linisteste? Probabil ca suna stupid...

3 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Da, erctia poate sa dispara daca stati absolut cuminti. dar, dat fiind ca nu e stare placuta, ci aproape dureroasa, fara ejaculare, este preferabil sa il termini manual, sau "facand sex" intre coapse!
Deduc din intrebare ca esti fata! - daca ai stii ce dureroasa poate fi o astfel de stare de excitatie, nu ai mai fi intrebat!

Am scris cele de mai sus, pentru ca, am intalnit multe cazuri, in care fetele, crescute in ignoranta si minciuni despre sex, au "acceptat" sa faca sex, ca el sa nu sufere, IN LOC sa il fi terminat manual, care este atat de simplu si rezolva rapid problema!
Ca sa nu mai amintesc ca faza are si un aspect de intercunoastere, e si usor funny, si ii mai si poate apropia sufleteste si mai mult pe cei doi!

Success!

| poesia a răspuns:

Normal ca poate sa dispara.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Se poate, nu prea cred ca doare decat daca baiatul este abstinent de mult timp si a acumulat o presiune maricica. Altfel, s-ar urca pe pereti in fiecare dimineata cand li se trezeste jucarica...

Parerea mea e ca scuza cu durutul este folosita pentru a scoate ceva de la fata, in general.