| opal a întrebat:

La petting, daca un baiat este excitat >= erectie. Bun, acum intrebarea: poate erectia sa dispara fara ca el sa ejaculeze? Se 'aseaza la loc' doar daca sta si se linisteste? Probabil ca suna stupid.

Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Sigur ca da, daca nu mai primeste stimuli erogeni, erectia dispare in timp.

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| procust a răspuns:

Da, daca sta linistit se va aseza la loc, dar cel mai probabil va avea niste dureri destul de neplacute, care il vor lasa dupa ce va ejacula, sau dupa somn!