| anonim_4396 a întrebat:

Ce părere aveți despre un bărbat care face (de plăcere) cunilingus unei fete mai tinere decât el, dar grăsuțe (nu obeza, doar "plinuță", gen de vreo 97 de kg)?
In ciuda greutății corporale, fata e drăguță și curată.

Răspuns Câştigător
| dullcat a răspuns:

Ce parere astepti? La ce ar trebui sa foloseasca detaliile date? Fiecare e liber sa isi aleaga tiparul de partener/a pentru relatii sau sex.

4 răspunsuri:
| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Dacă e doar cunnilingus și nu sexul în sine e ok, vaginul indiferent de greutatea fetei arata la fel

| Violleta2022 a răspuns:

Este vorba de batranul ala care linge pasarica la o curvulita, dar nu-i face acelasi favor sotiei?

Ma rog, si obezele plac cuiva, in special batraneilor ca aia tinerii nu se mai uita la ea.
Fii realista, la 97 de kg aia este obeza, nu grasuta.

| Emma30555 a răspuns:

Da detalii, se iubesc, au o relație, ca doar nu fac doar asta pur și simplu. Nu înțeleg de ce nu fac sex, e de ajuns pentru amândoi sa facă doar acest gen de sex care mai degrabă e un preludiu pentru ea? Mie sincer mi se pare ciudat dacă e doar ce ai scris tu, fără sa știu alte detalii.