| irina444444 a întrebat:

Am o intrebare mi-am scapat camera digitala pe jos si nu ma mai lasat sa fac poze dar nici nu se mai inchide ce sa fac ca sa se inchida macar ?

Răspuns Câştigător
| myru_6393 a răspuns:

Trebuie sa aiba baterie, chiar dace e dinaceea care se incarca ca telefonul mobil, are o baterie asemanatoare cu cea a telefonului. Deci cauta bateria si scoate`o. Sper ca te-am ajutat :*

| irina444444 explică (pentru myru_6393):

Am scos.o si nici un rezultat si parinti nu stiu si chiar n-am habar ce s-a intamplat...