| Ramo586913 a întrebat:

Buna!kiss am sters nise poze de pe camera digitala si as vrea sa le recuperez...se poate?
daca da imi spune-ti va rog cum... fundakiss

3 răspunsuri:
| adrianc a răspuns:

Poti incerca sa pui cardul din camera intr-un device, card-reader, atasat la un calc sau laptop, si cu ajutorul unui program de recuperare sa incerci. S-ar putea sa ai noroc...sau nu. Oricum, iti doresc succes!

| DariusB a răspuns:

Imi pare rau sa-ti spun ca nu se poate xD big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acest program http://www.panalu.net/2010/11/recupera-fisierele-sterse-accidental.html reuseste sa recupereze tot, foto, vide, audio sterse accidental de pe orice dispozitiv si nici nu-l instali