| Criss1105 a întrebat:

Am si eu o intrebare. Am o camera digitala Sony DSC-W110... Ieri faceam niste pozehee hee si am scapat`o jos. Problema este ca acum display`ul este tot alb, de facut poze face, insa nu se vede nimic, decat alb. Intrebarea e ce pot face? Eu personal sau la un specialist sibatting eyelashes cam cat ar costa. Dau funda big grin

3 răspunsuri:
| piktor a răspuns:

Trimite`o de unde ai cumparato. daca mai are garantie e si mai bine
de platit, vreo 200-300 le credthinking

| piktor a răspuns:

Atunci incearca sa vorbesti cu reprezentanta Sony din Romania
am experienta cu aparatele fotolaughingadica`s fotograf
si am trimis aparatul de vreo 3 ori la ei (la fuji film) si mi l`au rezolvat :*

| Criss1105 explică:

Problema este ca e luata dinafara tarii :S!