| Rucky_Ruckssy_1992 a întrebat:

Am o intrebare, mie imi plac 3 baieti,
Cel care ma place nu ma gandesc la el aproape de loc,
Al 2- lea a mai fost cu o fata si stiu ca mai simte ceva pentru ea si nu putin ci mai mult,
Al 3-lea mi-a spus ca vrea sa ramanem cei mai buni prieteni dar la ultimii doi ma gandesc mereu.
Stiu ca trebuie sa ii uit pe ultimii doi, si totusi cum fac?
Apoi, pe primul daca nu ma gandesc aproape deloc la el, cum ii pot spune usor ca nu simt nimic pentru el?

Răspuns Câştigător
| LaNaibaa a răspuns:

Pai cum iti plac trei baieti daca pe primul nu-l placi? :s - ce logicaa de. - ma rog. eu zic sa te mai gandesti la primul deoarece ceilalti nu au sentimente "pure ". bafta!

2 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Asteapta-l pe al patrulea.

| Robert_Kelevra_1982 a răspuns:

La ani ei place 3 baieti, ce o sa faca la 30?