| EyesSad17 a întrebat:

Am si eu intrebare lezbienele au ciclu dau funda

Răspuns Câştigător
| lime_3980 a răspuns:

Da, bineinteles. Ele sunt fete normale, deci au aceleasi insusiri ca toate femeile sa zis asa. Exceptand inclinatia sexuala, care nu are nicio legatura cu menstruatia.

19 răspunsuri:
| gigiro a răspuns:

Lesbienele (numele provine de la insula Lesbos din Grecia ), sunt femei normale, deci au.

| R_8074 a răspuns:

Da normal ca au, ca doar tot fete sunt

| oLeNNNao a răspuns:

DA normal :]. Si ele sunt femei :]. Si orice femeie are ciclu :]. Lucru acesta nu il poti evita.[Fundita]:*

| Izabelaisa a răspuns:

Da normal ca au laughing!
Sunt femei straight face Nu maimute straight face

| Cheloo20cmRecords a răspuns:

Normal sunt femei omule

| ĄŇÐİ a răspuns:

Buna.Sa stii ca toate femeile si fetele au ciclu chiar daca sunt lesbienewinking Fundoi tonguebig grinhappy

| Dyony01 a răspuns:

Da, orce fata are :* sper ca te-am ajutat, t pup

| vẵñåtoяUdỉñPådUяε a răspuns:

Imi dai voie sa-ti raspund la intrebare tot cu o intrebare? Dar homosexualii au penis? laughing ce intrebare stupidaaa...

| Kindly a răspuns:

Daaa rolling on the floor
doamne ce intrebare laughing

| tina19 a răspuns:

Da au, acest lucru nu depinde de orientare sexuala. sper ca te-am putut lamuri
:*

| Lorennnaa a răspuns:

Logic.orice femeie/fata are ciclu nu conteaza ca e atrasa de femei sau de barbatihappy. funda?

| swagMeOutBitch a răspuns:

Da ce ele nu sunt tot femei?straight face

| Patrik a răspuns:

Poi lezbienele nu is tot femei?! big grin

| myky_8816 a răspuns:

Da auwinking orice fata are indiferent de orientarea sexuala

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

rolling on the floor)) DA.Nu tot femei sunt si alea?!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ele de ce sa nu aiba? Toate femeile au avut sau au menstruatie.
Cu exceptia celor trecute de menopauza sau care si-au facut histerectomie totala. (http://dexonline.ro/definitie/histerectomie)

| crazycolor a răspuns:

laughing da ele ce sunt ca sa nu aibalaughing normal ca doar sunt tot femei

| BarbyDoOLL a răspuns:

Binenteles ca au doar tot femei sunt si alea laughing

| mia_6733 a răspuns:

laughing Desigur.