| DyannaDya a întrebat:

Am o intrebare pentru baiesti... Ce va place la >>fete?::

10 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Sa aiba un comportament civilizat.

| lplostonyou a răspuns:

Sa fie draguta,sa nu fie plina de aere, sa stie sa iubeasca, sa aiba simtul umorului si sa fie putin frumoasahappy

| TotEu1993 a răspuns:

Buna...Pai sufletul ei.aspectul,comportamentul,felul ei de a fii.

| vOdK a răspuns:

Draga mea dya... unora le place cum arata. unora cum sunt pe intrior. unora nu le plac deloc si vor doar sex, unora le plac ochii, altora cum saruta etc. mie unul mi-ar placea ca fata care imi este iubita sa aiba toate insusirile de mai sus. iar daca stau imi bine sa ma gandesc chiar le are :X:X:X :* mersi papa

| Revelation a răspuns:

Sufletul... orice parte din fiinta, cu care este "personalizata" cand se naste, nu poate invata, se naste cu. Nimic din corp nu conteaza, corpul este doar un plus. Te gandesti vreodata ce vrei tu de fapt de la persoana pe care o iubesti? Te'ai gandit vreodata la sensul cuvantului iubire? Oare inseamna doar atractia corpului?
Poate cineva sa stie? Ce imi mai place la o fata... Simplitatea, mai nou au aparut fitele. Cine mai ramane uimit cu adevarat la vederea peisajelor frumoase, innafara unui " waw " si revenirea pe Ipod la muzica, nimic. In fine am cam deviat de la subiect dar asta este realitatea.

| Gabriel_3333 a răspuns:

General vorbim baietii alearga foarte mult dupa aspectulor lor fizic. O fata trebuie sa fie foarte ingrijita, sa vorbeasca frumos, sa nu fie proasta, sa fie romantica(chiar daca ei nu sunt din fire) sa fie tandra, cuminte, fidela, dragalasa, afectiva si nu in ultimul rand sa fie neaparat buna la suflet.

| darkelf45 a răspuns:

Bucilerolling on the floorlaughing tot da sa nu fie urata

| NAdrian a răspuns:

Personalitatea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca relatie serioasa cum a zis cineva, corpul e doar un plus.Personalitatea si comunicarea conteaza cel mai mult. Dar ca prima vedere cred ca ar trebui sa recunoastem ca, corpul ne intereseaza, ca doar nu stii ce e in spatele lui happy

| AdePoli a răspuns:

Sufletul, cum arata, cum gandeste etc.