| desires a întrebat:

Intrebare pentru baiesti...mai credeti ca exista si fete care nu sunt doar pe interes? intrebare pentru fete. credeti ca mai sunt si baieti care nu cauta doar placere?

Răspuns Câştigător
| IsabelaIssa a răspuns:

Da. baietii ce se satura de umblat de colo colo, de la o vreme se cam satura si se gandesc la o relatie serioasa, casatorie, doar ca sunt cam putini acei carora le vine mintea la cap foarte devreme. Sunt persoane care au cautat dintotdeuna relatii serioase, dar poate nu au avut noroc de ele, si in cazul baietilor si in cel al fetelor. Ca sa nu mai vorbesc doar la modul general, prietenul meu e destul de dezghetat si de hotarat pentru o relatie de viitor, ceea ce imi spune ca mai exista si baieti ce nu cauta doar placere happy

4 răspunsuri:
| ewygirl a răspuns:

Fete care nu sunt doar pe interes.mai exista, dar baieti care sa nu caute doar placere.hmm.nu stiu big grin. Poate exista baieti care cauta placere si inca ceva...dar sa nu caute deloc placere NU cred ca exista.sorry sad

| Stefanu a răspuns:

Eu cred ca mai sunt fete care nu numai de interes te plac, dar sunt putini.
Stima!

| MariusDk23 a răspuns:

Fete care nu sunt pe interes exista sigur...
Baieti mai exista... nu chiar toti cauta doar placerea exista si cei care cu adevarat cauta sentimente.winking

| nikka a răspuns:

D
a exista si fete/baieti de genul dar sunt unul/una la o mie.