| Candy35 a întrebat:

Intrebare pentru baieti si >>feteCare este primul lucru la care va uitati la fete/baieti?

11 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

La incaltaminte.

| Neimportant a răspuns:

Dacă un băiat vede o fată mai întâi analizează: înălţimea (să nu fie mică dar nici prea înaltă...mai înaltă decât el), felul trupului (nici prea grasă, dar nici prea slabă), limbajul (dacă este o fată de treabă cu un limbaj adecvat sau dacă este o fată obraznică cu un limbaj vulgar), comportamentul (dacă se comportă ca una scăpată de sub control sau este una cuminte), sociabilă sau nesociabilă şi frumuseţea.
Dacă o fată vede un băiat ea se uită mai întâi: la înălţime (să fie o înălţime potrivită, nici prea scund dar nici prea înalt), ochii (albaştri, căprui sau verzi), aspectul şi comportamentul.
Eu una nu mă uit la un băiat care nu ştie ce înseamnă bunele maniere, nu ştie să se comporte civilizat când se află în preajma unor bătrâni şi îi tratează de parcă ar fi nişte nimicuri şi care bea alcool când îi este sete.

| dreamgirl16 a răspuns:

La ochisori, si la aspectul trupului, si dupa aceea normal.personalitatea! happy

| bobby90 a răspuns:

Deci in ordinea asta ochii-zambet-caracter.

| CristiB93 a răspuns:

Primul lucru la care ma uit la o fata este parul daca fata are parul mare si frumos sau macar pana la gat atunci e o fata frumoasa in rest corpul conteaza si el dar mai putin nu ma intereseaza sa fie cu sanii sau fundu mare de tot ci asa mai potrivit si cel mai important dintre toate este felul ei de a fi adica cum gandeste happy

| Luannah a răspuns:

Expresia fetei: serioasa, trista.etc.I-mi plac baietii care sa zambeasca mult si sa ranjeasca! Sa kikoteasca numai cand se uita la mine! Nu ca ar rade de mine! Dar sa fie glumet si sa faca misto din orice!

| simona223 a răspuns:

Primul lucru la care ma uit este fata. corpul dupa aia interioru.caracterul

| GodInLol a răspuns:

Chestia din pantaloni.(Majuscule)
Pe bune acum, ma uit la fata big grin

| Zaharacru a răspuns:

Ochi si zambet

| Friscaaa547 a răspuns:

Ew sincera sa fiu ma uit cam asa : cand il vad pentru prima ora ma uit la aspect [inaltime, zambet.etc.]...apoi incerc sa il cunosc degeaba e frumos si are arfe thinking sau e urat si are un comportament frumos [mai bun k amik ]... adica nu pot sa fiu q cine care ma sperie dar nici cineva care ma face sa ma simt prost thinking

| FuckThis a răspuns:

Ochi:X