| ladygaga a întrebat:

Am si eu o intrebare pentru baieti: Voi va uitati la manichiura unei fete? Sau cum isi aranjeaza parul?

10 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Nu prea ma uit la manichiura. Dar coafura conteaza. Chipul conteaza pentru mine foarte mult. Si fiecare fata are anumite coafuri care o avantajeaza ceva mai bine. Daca o fata nu e constienta care sunt acestea nu prea e bine. De obicei imi place sa vad ca parul are un aspect ingrijit si ca are volum. Asta conteaza. Sunt multe fete superficiale care nu au dispozitia necesara sa isi ingrijeasca parul si cauta metode prin care sa nu aiba grija lui mereu. E ca si cum ai ascunde gunoiul sub covor. Asa vad eu acest aspect.

| Helvete a răspuns:

Nu prea imi pasa de unghii, doar sa nu fie prea lungi si sa exagereze in legatura cu asta, adica abia sa tina ceva in mana sau sa se fereasca sa faca ceva, fiindca 'i se rupe vreo unghie'. Asta chiar ma enerveaza si denota doar superficialitate.
Cat despre par, da, ma intereseaza. Nu imi plac cele cu coafuri banale(nu simple, ci banale, fara nimic special) sau ridicole.
Dar asta e doar parerea mea, altii au alte preferinte.

| CactusFlower a răspuns:

Nu sunt baiat, dar raspund fiindca stiu.big grinCum sa nu tu fata?laughingNormal ca se uita peste tot, vor sa arati cat mai bine din toate punctele de vedere.Asa e mai nou...tongue
Acum apuca-te sa-ti aranjezi parul si manichiura!winkingNumai bine!

| Andruşcă a răspuns:

Eu nu prea ma uit la manichiura. Dar ma intereseaza mult cum ii sta parul.

| jhgkjhkjhkjhkjhkjh a răspuns:

Sigur ca da!

Ce intrebare "prosteasca".

Clar!

| BlueByMe a răspuns:

Daabig grin

| robert123 a răspuns:

Nu ma intereseaza manichiura, desi sa aiba unghiile ingrijite pentru mine e mai inportanta frezabig grin

| silver1864 a răspuns:

Deci manichiura nu prea e ce ne intereseaza pe noi, cu sau fara e tot o brinza pentru mine big grin, dar cum isi aranjeaza parul desigur ca conteaza si atragem mare atentie la asta ))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer eu ma uit la manichiura, par, machiaj.etc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da. mie imi place la o fata sa aiba manichiura frumoasa.